Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel szédülés érzése. Mitől...

Reggel szédülés érzése. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkeltem,semmi bajom nem volt.Hamar rendbe tettem magam,majd futás a boltba.Nem ettem előtte semmit.De már útközben éreztem mintha szédülnék.Hazaértem azóta is érzem ezt a furcsa érzést.Főleg ha lefelé nézek.Vérnyomásra gyógyszert szedek,megmértem 133/78 volt 76-os pulzussal.Vércukrom magasnak tűnt 7,9 de ez lehet attól is hogy megijedtem?Most reggeliztem de ha lefelé nézek vagy hátra hajtom a fejem ilyen szédülés szerűséget érzek.Nyakam már régóta fáj ,recseg ropog,meg mintha nyikorogna,tudom ez most furának tűnik.Mi lehet ez?
2015. dec. 27. 08:30
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet, hogy terhes vagy?
2015. dec. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az kizárt mert férfi vagyok.
2015. dec. 27. 08:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A reggeli kihagyása elég nagy baj, először próbálj azon változtatni.
2015. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet a reggeli kihagyás volt a baj mert soha sehová nem mentem eddig el úgy hogy ne ettem volna.Tegnap délelött lefeküdtem el is aludtam és mikor felébredtem már nem éreztem csak tompa voltam.Remélem csak a reggeli volt a baj,mert ha reggel 5kor megyek busszal és 3:45 kor kelek én akkor is szoktam enni előtte.
2015. dec. 28. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!