Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha pisilek és...

Normális, ha pisilek és magától elindul a nagydolog is?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel beugrottunk pisilni egy nyilvános vécére, de nálam hirtelen megindult a másik is, nem tudtam vissza tartani, és nagy adag jött. :( Cikinek éreztem, mert érezték a szagot és percekig vártak rám. 19L
2016. jan. 21. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ki kellett jönnie, akkor örülj neki, jobb mintha bent reked. Talán hasmenésed lesz, vagy nagyon kellett, ilyenkor jöhet együtt.
2016. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ha pisilés közben megindul a széklet, az is normális. Ha csak vizelet jön, az is normális. Ha legközelebb előfordul az ilyen és várni kell rád, akkor wc után mondd ezt nekik pl. : bocsi lányok, hogy várni kellett rám, de a buli a beleimben is elindult. Most már indulhatunk. Nevethettek egyet, meg ezzel a humorosabb szöveggel feloldhatod az esetleges feszkókat és valószínűleg minden rendben lesz.
2016. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy kedvelem ezeket a cuki kis, éééértelmes társadalmi normákat... Bocsi, hogy élünk mi, emberek, és működnek a beleink. És szabad téren lehetőleg el ne fingjuk magunkat, mert avval zavarjuk a hangtalanul "szellencsizgetőket", akik kk - RRvahangosan akár direkt is sorozatban köhögnek, zavaró hanghatásként - ez aztán a kultúra részükről! :)


Természetesen ezek az alattomos egyének nevezik a legnagyobb parasztnak azokat, akik bármiféle rossz szándék nélkül az utcán, szabad, tág térben elfingják magukat hangosan...


Hehe. :) Míly zavarbaejtő téma a természetesség, hihi. :)

... A rejtett, alattomos bunkózás meg "kultúrált"(??????)

Erre mondta anno a KFT zenekart, hogy "kulturált-TURÁLT-TURÁLT"...


Gyártsunk még értelmetlen társadalmi normákat, a valódi, rejtett bunkóság leplezésére - hát de nem? Mintha nem lenne elegendő számú belőlük.


Együttérzek a kérdezővel. A társadalmi normák egy része az, amit bírálok.

Ne hagyd magad, kérdező. Legyél önmagad. Baj az volna, ha nem működnének jól a beleid.

Meg az, ha rossz szándékú volnál.

2016. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt egyszer ilyen, azzal a különbséggel h mi kiránduláson voltunk és mindenki a természetben végezte a pisit, nekem meg már jó pár órája nagyon kellett kakilnom úgyhogy ahogy leguggoltam jött minden
2016. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!