Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz miután meghalunk?

Mi lesz miután meghalunk?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok. Sokszor félek mikor belegondolok hogy vajon mi fog történni. Olyan lesz mintha aludnánk, vagy az idő alatt álmodni fogunk, vagy újjászületünk? Valaki tudna válaszolni aminek valami igazságalapja is van.

És ha utánna sosem fogunk tudni már felébredni, én nagyon félek...

Nem szeretnék meghalni, tudom hogy mikor már megöregszem akkor azt kívánom majd hogy meghaljak hogy végleg megnyugodjak, mert idősen már sok baj van az emberrel, mert fáj ez az stb..

Szóval mi fog történni? Van esély hogy ujra felébredjünk?

Vagy még megélhetjük azt hogy amíg én megöregszem feltalálják az örök életet(ezen belül azt értem pl hogy valami chipet ültetnek az agyamba és az információkat átteszik egy csecsemőjébe, vagy az agyamat cserélik ki).

Kérlek ne nézzetek hülyének, csak nagyon kíváncsi vagyok. 17F



2016. jan. 22. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fáj semmi, csend lesz, béke, és nyugalom.
2016. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Erre nem csak te vagy kíváncsi.

a halál nem lehet rossz dolog ,hiszen még senki nem jött vissza panaszkodni.

Természetesen mindenki elgondolkodik néha azon,hogy mi van a halál után..mindenkinek szíve joga az hinni és vallani,amit akar..Jómagam azt hiszem,hogy megjelenünk a Mindenható előtt ,és számolunk a bűneinkkel..:)

2016. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leveted ezt a "ruhát", a testedet, és egy idő után találsz magadnak egy másik szerepet, amivel reinkarnálódsz. Csakhogy az már nem te leszel, a mostani kis éned, hanem a lelked egy másik aspektusa, más szerepben. Abban, ami neki a továbbfejlődéshez kell.
2016. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!