Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hetek óta tartó híg széklet...

Hetek óta tartó híg széklet és hasi görcsök stressztől?

Figyelt kérdés
Pár hete folyamatosan fáj a hasam, zuborog, görcsöl, de csak 1x-2x megyek wcre egy nap, szóval mondhatni normálisan. Viszont folyamatosan híg a székletem, szinte már majdnem hasmenés. Az orvosom haza küldött annyival hogy a stressztől van. Szerintetek?
2016. jan. 26. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyanez van. Nekem antibiotikumot írt fel az orvos. (Tegnap szedtem be az utolsót belőle, de ma reggel még mindig szarul voltam.) Voltam hasi UH-n az nem mutatott semmit, de ott viszont a doktornő nekem is a stresszt emlegette. Ok mikor elkezdődött valóban roppant stresszes voltam, de azóta már semmi, akkor nem kéne elmúlnia?
2016. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szedj probiotikumot, egyél sok gyümölcsöt pl almát héjjastól, teljes kiőrlésű kenyeret, egyél csokoládét, igyál kefírt.
2016. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is elmúlt a stresszes időszakom, éppen ezért furcsáltam hogy még mindig rosszul vagyok
2016. jan. 26. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!