Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drog problémával küzdök,...

Drog problémával küzdök, hogyan tudnék le állni vele?

Figyelt kérdés

Hol is kezdejem....

Édesanyám elhagyott minket, apámmal élek aki alkoholoista, az összes pénzét el issza, sajnos vele élek. Miután anyám elhagyott minket súlyos depresszióba estem, öngyilkos akartam lenni, terápiára jártam a legerősebb nyugtatót , antidepresszánst kellett szednem. Nagyon magamalatt voltam, senkim nem volt úgy ahogy most sincs senkim.

Viszont hozzá nyúltam a heroinhoz, egyéb drogokat is kiprobáltam...de mit ne mondjak függő lettem. Ha nem lövöm be magam szörnyen érzemagam, üresnek. Szenvedek csak....de új életet szeretnék kezdeni , elvonóra nincs pénzem..senki nem támogat. Nem tudok , nem akarok már így élni.

24L


2016. jan. 27. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan helyek is, ahol magadnak termelsz mindent, Úgyhogy szinte semmibe nem kerül. Zsibrik ilyen hely, keress rá. Amúgy neten találhatsz telefonszámokat is, ha kicsit hívogatod őket, biztos tudnak neked megfelelő helyet ajánlani.
2016. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Elsőkézből nem tudok információt adni, de állítólag van ingyenes elvonó, csak orvosi beutaló kell hozzá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2127..


Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!!!!

2016. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérj orvosi segítséget, heroinról egyedül nem lehet leszokni. Ne szégyelld, bátran kérj segítséget.
2016. jan. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jajj ezt ne kicsi...kamugép
2016. jan. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!