Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6 éves kislányomnak 01.25-....

6 éves kislányomnak 01.25-. Vették ki a manduláját. A doki szerint jövő héten kedden mehet suliba. Nem túl korai ez? Miért küldik ilyen hamar suliba? Másnak a gyereke mennyi idő alatt gyógyult meg?

Figyelt kérdés
Szegèny nagyon lefogyott. Gyakorlatilag egy hete nem evett rendesen.Azt se tudom mit adjak enni neki amit meg tud enni.Az iskolàba nem fognak pèpeset adni neki.Fàjdalomcsillapítót is napi 3× adok neki.A suliba nem adnak be gyógyszert. Szóval kétlem,hogy iskolàba kéne engedni.
2016. jan. 31. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd azt, ami a picurnak a legjobb, vagy kérd ki más orvos véleményét is.
2016. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én még óvodás volt, amikor kivették a mandulámat.

4 évesen az orrmandulámat, de utána visszanőtt és kivették mindkettőt 6 évesen.

Talán 1 hétig nem mentem utána óvodába, mondván "ez csak egy kis beavatkozás, semmi komoly".

Azt javaslom, hogy adjon neki pépes kaját (el tudja vinni nem?), hogy vigye magával. Gondolom, ha ez otthon megoldható, az iskolában is.

Emellett talán az osztályfőnökkel kellene megbeszélni, hogy adja be a gyógyszert, biztos szívesen segít.

2016. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem adjàk be a gyógyszert.Volt már rà példa.Nekem kellett bemennem dèlben az iskolába,hogy beadjam neki. Viszont most nem tudok bemenni,mert dolgozni fogok,ha ő visszamegy a suliba.Komplikált a pépes ètel bevitele is,mert akkor egész nap az iskolatàskájába lesz az étel,és a fűtött teremben megbuggyanhat az ennivaló.Nem beszèlve arról,hogy kètszer annyi idő alatt eszi meg mint màskor,ès a suliba megszabott idő alatt kell megenni az ebèdet.
2016. febr. 1. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!