Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Segíteni szeretn...

Mit tehetnék? Segíteni szeretnék egy lányon, de ő nem hagyja.

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, 19 éves lány. Sosem volt barátja, sosem csókolózott, sem flörtölt, nem volt még kézfogás stb...

Nem bírja, ha akár a családja hozzáér, simogatja, puszit ad. Magától pedig végképp nem teszi ezt meg.

Nem érzi jól magát a bőrében, deprsszós. Nincsenek igaz barátai, eltaszítja magától. Szép az arca, alakja, de furcsán viselkedik. Sok mindentől fél.

A helyzet az hogy segíteni szeretnék neki, de szakember segítségét nem fogadja el, mint ahogy azt a tényt sem, hogy ez nem teljesen normális. Hogy segítsek?



2016. febr. 6. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok segíteni, de szerintem már az is segítség, hogy mellette vagy, és kérlek maradj is
2016. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]



Csak tipp, de talán nem ez a helyzet.


Nekem eléggé ismerős tünetek..

2016. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erőszakkal ne akarj másokon "segíteni". Ők nem segítségként élik meg, hanem, hogy valaki rájuk akaszkodik. Hagyd békén.
2016. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem erőszakkal szeretném. Akárhogy. Csak legyen vége a szenvedésének, mert nekem ugyanannyira fáj, mint neki... (és tudom, hogy neki ez nem egy jó helyzet)
2016. febr. 6. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Hála istennek az alakja jó!!


-.-


Kije vagy ennek a lánynak?

2016. febr. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rokona...sőt, azonos nemű rokona. Csak azért írtam, mert szerintem nincs oka arra, hogy ne legyen megelégedve magával.
2016. febr. 26. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Az önbizalom, elégedettség nem csak annak jár, aki a társadalom szerint jól néz ki. Akkor is érdekelne, ha csúnya lenne? Vagy akkor úgy gondolnád, ez a csúnyák sorsa?


Nem jelent boldogságot, ha valaki szép. Ezt meg kéne érteni. Rengeteg minden van az életben, ami nehézséget okozhat, és ezeket az embereket nem fogja felvidítani, hogy juj, legalább a pasikák szépnek látnak.

2016. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyebként testveremrol irtam csak nem akartam hogy ez befolyasolo tenyezo legyen, de jo latni, hogy milyen joindulattal tekintenek nehanyan egy szimpla segiteni akaro emberre.


Miert te ki vagy nekem? -.-

2018. márc. 7. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!