Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon erősen töredező haj...

Nagyon erősen töredező haj utalhat valami betegségre?

Figyelt kérdés
Szaisztok! Erős szálú,hullámos hajam van,amit hajszárítón kívül havonta 1-2x ér hőhatás hajvasaló által. Eddig is nagyon töredezett,de vágattam belőle,azt hittem ezzel megoldódik a probléma.Minden egyes fésülködésnél(ami mosások előtt van,tehát heti 2x kb) centis hajvégdarabok vannak a földön,mosdókagylóban,hol fésülködtem éppen..de rengeteg. Az ágyam is tele van mindig törött hajdarabokkal,holott göndör hajra való gyógynövényes termékeket használok rá(Yves Rocher),gliss kur pakolást alkalmanként,illetve hajvégápoló olajat is. Már tényleg nem tudom,mit tehetnék hogy szépen megnőjön és ne törjön le,most kb hátközépig ér,de elöl rövidebb,gondolom pont a töredezés miatt. Szeretném ha fényes,puha és hosszú hajam lenne,de nem tudom,mivel érhetném ezt el. Lehet valami betegség a dologban?
2016. febr. 7. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet (agylagyulas).
2016. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vas, b6,b12 vitamin, illetve omega 3 hiány.
2016. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!