Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvosom az OEP felé olyan...

Az orvosom az OEP felé olyan kezeléseket jelentett le amelyen nem is vettem részt és akkor nem is jártam ott. Érdemes ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Jogilag azt lehet mondani, egyértelműen be kell ezt jelenteni az illetékes szerv felé és számon kérni az orvost.

De azért van ennek másik oldala is.

Nekem is ezt tette a fogorvosom. Beírt még pár napot, pedig akkor már régen ellátta a fogamat. Viszont nem tettem semmit, mert legközelebb is hozzá fogok menni, mert jobb orvos az eddigiekhez képest.

Te döntésed, teszel-e valamit, mert a lelkednek így jobb és a felháborító csalása miatt bejelentést teszel, mert ha veled ezt megtette, akkor mással is megtehette és neked ez a visszaélés / bűncselekmény nem fér bele semmilyen normádba vagy csak megbeszéled az orvossal, hogy legközelebb ezt ne tegye vagy nem csinálsz semmit.

2016. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2014 decemberében jártam nála legutóbb kezelésen.

Az ilyen fals információ jelentése pedig 2015 decemberében kezdődött el.

2016. febr. 8. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az első megszólalásban leírt választási lehetőségeket látom még mindig.

Elhiszem, hogy zavar. Engem is bosszantott......aztán elengedtem ezt a témát.

Ha Te tovább viszed, beszélsz az orvossal (is), akkor Te képes vagy és tudsz lépni, ennek hátrányát nem érzed, mert nem kell őhozzá visszamenni, szóval ez lenne a legjobb lépés.

Én nem tudtam lépni vagyis nem volt célszerű.

Akárhogyan döntesz, sok sikert és megnyugvást.

2016. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!