Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kérdésem az hogy: érdemes-e...

Vrtel András kérdése:

A kérdésem az hogy: érdemes-e leszázalékoltatni magamat vagy sem. Mik az előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok még nem dolgoztam ígaz csak besegítettem pár helyen. És mindenhol elutasítanak engem jelszó hogy csak megváltozott munkaképességűként vennének fel de csak eddig ígérgetéseket kaptam de választ nem. Fizikailag nem vagyok gyenge.

#munka #leszázaékolás
2016. febr. 15. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
És mégis hogy akarod leszázalékoltatni magadat? Kinyomod a fél szemed, vagy levágod három ujjadat?
2016. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. A leszazalekolas munkaviszonyhoz kötött, ha még nem dolgoztál nincs néhány éves munkaviszonyhoz el se kezd

2. Van egyáltalán valamilyen betegséged?

3. A megváltozott munkakepesseg nem azonos a leszazalekolassal

2016. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor mégis mit kéne csinálnom. dolgozni szeretnék, de sehol nem vesznek fel de még próba napra se. valaki tud segiteni? elvállalok arufeltöltő, pénztáros, pultos vagy hasonló munka. normális választ szeretnék kapni.
2016. febr. 16. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged? Kell, hogy legyen valamilyen szakmád, mert ma már sehova sem kell a szakképzetlen munkaerő.
2016. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jelentkezz be a munkaügyi központba, és mondd, hogy téged a kül. tanfolyamok érdekelnek. Nagyon jó képzéseken lehet részt venni a központ szervezésében. Ha ilyen módon szerzel szakképesítést, a tanfolyam teljes ideje alatt biztosítva vagy, ráadásul pénzt is kapsz, havonta kb. 50.000 Ft-ot. Ha nincs meg az érettségid, esetleg a 8 osztályod, arra is vannak képzések hasonló feltételekkel.
2016. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!