Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorprobléma:Érdemes lenne...

Gyomorprobléma:Érdemes lenne elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

A gyomrommal már 1 hete szenvedek lassan. A gyomrom sokat fáj,kutyorog.Gyakran nyilal bele alul a hasamba jobb,és bal oldalt a fájdalom. Ez biztosan a beleimnél történik,mivel megfázás vagy egyéb női bajra utaló tünetek nincsenek.Minden kaja megviseli a gyomromat: a zöldség is,és a nehéz étel is. A fájdalom gyakran feljön a bal mellemig,és ott ugye még a gyomrom van. A probléma konkrétan abból áll:eszem,és rá 3-4 órára elkezdődik az ördögi kör.Először csak laza böfögéssel indul,aztán eszméletlen gyomorfájás és puffadás lesz belőle,hányinger érzéssel.A böfögés egyre erősebb lesz,és konkrétan ez az egyetlen módja,hogy elviselhető legyen. Kb. egy óra rosszullét,kiböfögöm magam,jobb lesz-Aztán jól vagyok,közben rám tök az említett hasi szurkálás,vagy a gyomrom beszúr egy egy része.Este lefekvés előtt okoz nagyon rossz érzést,de az is még csak az uzsonnám,nem is tudom mi lenne velem,ha vacsoráznék.WC-zéskor hasmenés érzetem van,de a székletem teljesen normális,sőt,a hasmenés érzet ellenére inkább ritka.

Elég nevetségesnek tartom,hogy ezért hiányozzak az iskolából,viszont ha ott jön rám a rosszullét(ami tutira bekövetkezik 3-4 órával a kajálás után),akkor nagyon szenvedni fogok,mivel nem böföghetek disznó módjára.

16/L


2016. febr. 21. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, lehet érzékeny vagy valamilyen ételre, de ki kell vizsgálni feltétlen a panaszaid okát. Az egészséged fontosabb, mint az, hogy hiányzol 11-2 nap pár órát a suliból.
2016. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek akár bèlgyulladásos tünetek is lehetnek
2016. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!