Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy mániás depressziós...

Lehet, hogy mániás depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Volt közel 7,5 pörgős,munkamániás,nem pihenős évem aztán 1hónapon belül volt pörgős és nagyon lehangolt és azt követően mind a mai napig nagyon lehangolt ,depressziós (diagnosztizálva is vagyok),szinte semminek se tudok örülni max heti 2x rövid ideig,minden nehemre esik,10-11 órás alvás után is fáradtnnak érzem magam és délután is pihenem kell márcsak 1-2 órát régebben 3-4 is,idegesnek,feszültnek,ingerültnek érzem magam,legszívesebben egésznap aludnék,minden nehezemre esik,semmi sem érdekel még a hobbijaim,sportolás és a kg se,ha tehetném ki se mozdulnék a lakásból

2016. febr. 26. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
HAt ha manias nem de depressziosnak,depresszios vagy..ezt sajat magadnak kell lekuzdened es en tudom hogy sikerulni fog!:)
2016. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mániás depressziónál sokkal durvábbak a hangulatváltozások, ez csak sima depresszió
2016. jún. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A közel 7-7 év alatt alig aludtam,alig pihentem,csak tanultam,vagy más foglalatosságot csináltam ameddig lehetett aztán rengeteget és volt,hogy tizen,huszonperceket max. 3-4 órát aludtam egy nap és nem voltam fáradt.Most megint kezd kialakulni. Az elmúlt 1-2 hétben voltak ilyen és olyan napjaim is. Főleg rossz. Tegnapelőtt viszont 1,5 órát este tudtam aludni aztán nem és tevékenykedtem fáradhatatlanul mert nem tudtam és tegnap is még mindig. Boldog vagyok a változásért.-Fogytam is igaz nem voltam túlsúlyos 3 kg kb. 1 hónap alatt,mer nem éreztem éhséget meg volt amikor elfelejtettem enni,de ez nem reggel volt.Tegnap nem tudtam aludni csak ma kora reggel fele 1-1,5 órát mert nem csináltam semmit csak 1-2x sötétben szenvedtem,fájt a fejem. Kicsit talán fáradtabb vagyok de ugyanúgy ezer dolog érdekel ,csinálnék és nem tudom mihez kezdjek először aztán.Tegnap is pörögtem ezerrel
2016. szept. 9. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztm simán lehetsz bipoláris de miert nem fordulsz orvoshoz ezzel a kérdéssel?
2016. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!