Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is gondolkoztam ezen?...

Ti is gondolkoztam ezen? Tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

13 éves (lassan 14) vagyok és gondoltam mennyünk ki játszani a húgommal az udvarra... ( hibázni) (most kérlek mielőtt bárki fenn akadna azon, hogy egy 13;éves játszik... Kérlek NE!! Mielőtt bárki hogy milyen éretlen még stb... Köszi! 😑😊)

Régen kb négy éve (most az én életkoromat tekintve amennyit éltem az azért nem olyan kevés az a négy év.... Legalábbis így érzem) még eszembe juttatta, hogy milyen játékokat találtunk/tam ki .... Meg stb...

Most még ott ahogy ültem teljesen lefagytam mert egy csomó emlék jött fel (azok is meg,hogy régen az unoka nővéremmel mennyit játszottunk a mamánál...aztán ő meg már nem akart mikor nagyobb volt még stb....)

És , hogy egyszerűen nem bírták hozzá bekapcsolódni... Mondta higy játszunk ilyetbolyat felkapott egy boot és már egy sztorit kerekített, hogy mit lehetne azzal játszani....

Én meg: 😮😮😮😮😮😮😮


Hogy most mivan ennyi slussz passz elszálta az igazi "gyerekkor" amikor nagy a fantázia még stb... Van ilyenről egy csomó rajzfilm amit régen néztem és nem értettem...

(Az ötlet onnan jött, hogy ki menjünk, hogy mindig csak tanulok vagy telózok még segítek anyuéknak ő meg imádja ha játszik vele azaz imádta mert már egy jó ideje nem játszottunk...)

Mondjuk eleve már egy jó ideje azon is gondolkodok hogy nem tudom elképzelni mi lesz, ha elballagok....

Ti is éreztétek ezeket? Elfog múlni?

Még majd egyszer csak beletörődött, hogy már nincs az a "gyerek fantáziát?

Köszönöm, ha elolvastam és megszánsz egy válasszal.. Tőlem írhatod, hogy tiszta dinka vagyok... Meglehet 😂😂😂

De ez engem akkor is zavar... 😑



2016. márc. 18. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szerintem az emberek nagy részénél ez történik, hogy egyszerűen "kinövik" a gyerekkort, mert egy csomó minden mással kell foglalkozni. Meg folyamatosan változunk is. A suliban szerintem mindenki azt gondolja a tanárokat, szülőket látva, hogy "Mi van, ezek elfelejtették, hogy ők is voltak gyerekek? Na hát én nem fogom elfelejteni". És de, sajnos elfelejti.

Az a szerencsés, akinél ez amiről írsz, megmarad. Ők lesznek olyanok akik jól szót tudnak érteni a gyerekekkel, meg akik kreatívak. Bizonyos részek mindenkinek megmaradnak - szeret valaki társasozni, hintázni, rajzfilmeket nézni stb.

Az meg a te korodban még teljesen normális, ha valaki játszik, főleg ha a kistesóddal. Sokkal többször is jó lenne - neked is.

A ballagástól meg ne aggódj, semmi nem fog történni, az élet megy tovább. Egyszerűen utána mások lesznek az osztálytársaid. Nem olyan hatalmas változás az életben mint amilyennek előadják.


És egy jó tanács: kérlek, a saját érdekedben, figyelj oda arra, hogy tanulj meg igényesen írni - helyesírás, megfogalmazás, stb. Könnyebb lesz az életed.

2016. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!