Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HELP. Olyan problémám van,...

HELP. Olyan problémám van, hogy görbe a hátam. Nem púpos vagyok hanem ilyen, , hanyag'' tartásom van ami idegesít, mert esztétikailag nem annyira szép, illetve tartok a későbbi hátfájástól?!

Figyelt kérdés
Sajnos állás közben elkezd fájnia derekam/hátam. Hallottam olyanról,hogy kamaszkori hirtelen növést nem tudja követni a hátizom, ezért lesz ez a hanyag tartás.?? Voltam vele gyogytornan de én hülye nem jarok el. Valaki tudna gyakorlatot mondani a gerincmerevítő izmok erősítésére?? A törzsemelés alig megy,de valahol el kellene kezdeni. Vagy valaki találkozott hasonló problémával?? Elore is koszi. 180 cm 65kg
2016. márc. 29. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért hagytál fel a gyógytornával? Az a megoldás. Nem muszáj eljárnod sehova, otthon is végezhetsz hátizomerősítő gyakorlatokat, amiket a szakember előbb megmutat, hogy biztosan jól csináld. Az úszást is szokták javasolni erre.
2016. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám!

De én járok gyógytornára és úszni is sokáig jártam!

Szerintem menj te is , magától nem fog javulni a helyzet!:)

2016. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Miért nem jársz el gyógytornára? Különböző hátizom erősítő gyakorlatokat kellene végezned, ha lehet, minden nap egy keveset. Hónapokig, kitartóan.
2016. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!