Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a hasam futás közben?

Miért fáj a hasam futás közben?

Figyelt kérdés
Naponta 1 órát szoktam futni, de az első fél óra mindig szenvedés. Már az első 100 méteren nagyon elkezd fájni a hasam, a köldököm mellett. Egyszer a jobb, máskor a baloldalon. Olyankor kicsit megállok, "összekuporodok", közben pedig erősen nyomom a hasam azon a ponton, ahol fáj. Olyankor kicsit jobb lesz, de aztán megint elkezd fájni.. Már kipróbáltam úgy is, hogy előtte keveset ettem, meg úgy is, hogy indulás előtt 2-3 órával ettem utoljára. De mindig fáj, nagyon ritka, hogy nem. Úszásnál, spinningnél, kick-boxnál nem fájt soha, csak amikor "ugrálok". Ugrálókötelezésnél is fáj egyébként. Mit tehetnék ellene, hogy ne fájjon? Nagyon el vagyok keseredve, mert szeretek sportolni, de most mást nem nagyon tudok csinálni, mert a futás a legolcsóbb.. :( Köszönöm a válaszokat! 18/L

2016. ápr. 1. 17:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!