Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha félreolvasok szavakat, az...

Ha félreolvasok szavakat, az milyen betegség?

Figyelt kérdés
Ránézek egy szóra és teljesen mást olvasok, mint ami oda van írva. Egyre gyakrabban. Pár éve kezdődött.
2010. ápr. 5. 13:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem is van ilyen néha...
2010. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordul, és képzeld vagy hogy olyan hülyeséget olvasok, még saját magamat is kinevetem, mert teljesen más az értelme, mint ami le van írva. Lehet kimerűltségtől is, például ha sokat tanulsz. Nekem a munkám során, amikor nagyon sokat írok és agyalok, akkor fordul leginkább elő.
2010. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Énis nevetni szoktam rajta kezdetben, de egy idő után nagyon nem vicces. Mármint velem naponta többször is előfordul és nem vagyok kimerült.
2010. ápr. 5. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

bocs az előzőért, nem ide szántam:)

2010. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy fáradtabb, esetleg stresszesebb, mint korábban? Ha igen, akkor lehet diszlexia.

Ha nem, akkor valami másról lehet szó. Vizsgáltasd ki magad!

2010. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Többet kell olvasni.

Régebben a nővéremnek is volt ilyen gondja de az orvos elzavarta annyival, hogy olvasson naponta legalább 30-35 oldalt.

És láss csodát! 1 hónap múlva semmi ilyen nem fordult elő vele.

A mai fiatalok hajlamosak arra, hogy csak az iskolai tananyagot olvasgassák ami valljuk be nem olyan sok.

Próbáld ki te is és ha nem javul 1-2 hónapon belül akkor keress fel egy orvost!

2010. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stresszesebb, mint korábban és sokat olvasok. A mai fiatalok témakörbe sem tartozok már. Viszont ez a probléma nem csak hangos olvasásnál jön elő, hanem mindig. Gyakran meg kell állnom, mert egyszerűen egy-egy szó nem illik a szövegkörnyezetbe. Többször átfutom és rájövök hogy egy teljesen más szó van odaírva. Nem a betűket cserélem össze.
2010. ápr. 5. 17:05
 9/11 anonim válasza:
na tess... most énis férre olvastam valamit fárradtabb helyett: fiatalabb... xDXDXD na m1:D 1. válaszoló vtam:s
2010. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csak nèha akkor az semmilyen.

Ha sokszor ,, szinte mindíg . Az diszlekszia.

márc. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!