Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sarok csonthártyagyulladás...

Sarok csonthártyagyulladás nem múlik, az orvos mit csinál ezzel? Az ilyet gipszelik?

Figyelt kérdés
Vagy mit tudnak vele tenni? Itthon feküdni hetekig nem tudok sajna.

2016. ápr. 5. 18:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem megváltás volt mikor felkerült a gipsz! Két lábra szintén.

Nagyon fájt már. Én 6 napot voltam bent, hazamenetel reggelén átgipszeltek körkörös gipszeket kaptam.

Mikor felteszik rossz lesz. Én utána mikor feltoltak és csak fekvés volt felpolcolt lábakkal ott éreztem azt hogy lehet nem volt jó ötlet belemenni. De pár nap alatt megszoktam. 2 hétig volt fekvő és utána járó amit mankóval lehetett terhelni.

Nekem 7,5 hétig volt a két csizma fent.

Egy lábbal tény hogy könnyebb de ha mindkettőt gipszelni kell akkor..

kitartást ! Hidd el meg lehet szokni és így gyógyul meg.

2022. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem lehet egyáltalán ráállni?

Párommal élek, én 184 cm vagyok, ő 167.. nem fog tudni fizikailag nekem segíteni.

Mindkét lábam gipszelve lesz, holnap megyek be reggel 7-re és engem haza is engednek utána.

2023. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Fekvőgipszre tilos ráállni!

Eü-s vagyok, láttam pár gipszelt beteget. Két labnal elsőre nem is biztos hogy azonnal mehetsz haza.

Nálunk van akit befektetnek a körkörös gipsz felrakásáig, ami 1 hét.

De rá egyáltalán nem tudsz majd állni.

2023. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Bal Sarkam tört meg a jobb bokám. Gipszelés után osztály. 7. Nap reggel kapok körkörös gipszeket és akkor lehet hazamenni.
2023. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Sarkam tört, 4 hétig voltam fekvőgipszben, majd további 4,5 hét járógipsz.

Fekvőgipszre tilos ráállni!

2023. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!