Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy műkörömragasztó...

Lehet, hogy műkörömragasztó került a szervezetembe, ettől lehet bajom? Egyáltalán ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Ez lehet, hogy nagyon hülyén hangzik. Mindig izgulós voltam, ami miatt sajnos gyakran rágtam a körmöm, innen is jött a műköröm ötlete. Egyik nap nagyon ideges lettem, és elfelejtettem, és rágni kezdtem a körmöm..:( rögtön abba is hagytam, kimostam a számat, lehet, hogy így is bekerülhetett a szervezetembe?? A válaszokat nagyon köszönöm!

2016. ápr. 9. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bajod lenne. Ha véletlenül feloldódott vagy lenyelted az nagyon minimális mennyiség.


De a ragasztott köröm helyett építtesd, az szebb és tovább tart. Állítólag rágni sem olyan egyszerű.

2016. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ragasztott műkörmöt sem lehet lerágni. Igen lehet, hogy nyalogattad kicsit a végét, de 100% h semmi bajod nem lesz tőle. Én régen (amikor még nagyon buta és fiatal voltam) és csak ragasztott köröm volt, úgy szedtem le a tipet, hogy alányúltam a fogammal, na ettől már tényleg feloldódhatott volna a ragasztó, de sosem lett semmi bajom.
2016. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!