Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit alszotok éjszakai...

Mennyit alszotok éjszakai műszak után (3 műszak)?

Figyelt kérdés

Három műszakban dolgozom. ( 4 nap délelőtt-1nap pihi, 4 nap délután-1nap pihi- 4nap éjszaka-2 nap pihi)

Jól bírom a 4 éjszakát , de utána borzalmas . Általában utolsó éjszaka után lefekszem reggel 8kor és délbe felkelek , így legközelebb hajnali 2-3 körül elalszom. Aztán kb 10 kor kelek és következő éjszaka semmit nem alszok úgy megyek délelőttbe.

Ti hogy csináljátok ezt az átállást ? Hogy bírjátok ?



2016. ápr. 12. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én állandó éjszakás voltam, de nem tudtam átállni sehogy. Volt hogy hazamentem reggel és átestem a holtponton, semmit nem tudtam aludni, így mentem vissza éjjel, majd egész nap mint a zombik. Teljesen használhatatlan voltam egy idő után, 4 hónap múlva felmondtam és kerestem emberi beosztással munkát.
2016. ápr. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már én is sokat gondolkodtam az új munka keresésén. Már egy éve csinálom ezt és még mindig nem szoktam meg . Most is mindjárt indulok délelőttbe. 4.50kor indul a busz és nem tudok aludni .

Már vettem ilyen vény nélkül kapható elalvást segítő készítményt is (hova), de semmi , max nem idegeskedem azon hogy nem tudok elaludni .

2016. ápr. 12. 02:39
 3/6 anonim ***** válasza:
én 15 éve csinálom, de csak egyre szar@bb. hiába alszom ki magam, csak a szenvedés megy egész éjjel, ilyen héten legalább 1 szabit ki szoktam venni. utána még vagy 1 hétig össze vissza alszom, és hulla vagyok, nagyon megborítja a szervezetet.
2016. ápr. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvos ismerős azt mondta ennek hosszú távon nagyobb az egészségügyi kockázata mint a dohányzásnak.
2016. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hasonló beosztásban vagyok 5. hónapja, csak nekem: 5 délelőtt-1 pihenő, 5 délután-2 pihenő, 5 éjszaka-2 pihenő.


Nem a legjobban, én mellette tanulok is, hogy ne ragadjak itt.


Éjszakás után hazaérek eszek/fürdök és már alszok is olyan délután 3-ig, ha 12 óráztam akkor este 6-ig alszok majdnem egyhuzamban.

2016. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

6+2 dolgoztam. Éjszakás héten reggeltől úgy délig egyig aludtam. A 6. éjszaka után felkeltem korábban 10-11 körül. Ezen kívül volt még egy pihenőnapom és ezután mentem délutánra. Amikor vége volt ugye 2 nap pihi és jött a délelőtt. 3 napom volt délelőtt után ugye 3. nap mentem éjszakára. Akkor nem feküdtem le napközben aludni, majd csak reggel.

Voltak kavaros túlórák, amikor reggel hazamentem másnap meg mennem kellett délelőttre, olyankor nem feküdtem le reggel éjszaka után de estefele már korán, úgy 6-7 körül. :) fentmaradni se bírtam tovább de ha meg reggel lefekszem akkor éjfélig nem alszom el (vagy még később sikerül csak) és hulla vagyok másnap.

2016. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!