Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy reagálnak az izmok a...

Hogy reagálnak az izmok a proteinre?

Figyelt kérdés
Én viszonylag kövér vagyok, és nemrég nekiálltam tornázni, súlyozni...Sokan ajánlottak már többféle fehérjeporokat, én viszont úgy állok velük hogy nagyon sok féle van és nem tudom milyen lenne a megfelelő. Ha lennétek szivesek leírni milyen fajtákat ajánlotok nekem izomépítésre (14 éves/fiú/85kg :O )... A másik kérdésem hogy ha elkezdem szedni ezt a fehérje port lényegében annak mi az eredménye? Gyorsabb fejlődés? Vagy hasonló?
2016. ápr. 18. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ez arra emlékeztet, amikor a legbénább gyerek megvette a legdrágább foci cipőt.

És nem lett jobb ...

2016. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tévedsz mert én már változtam ezzel csak nagyon lassan 1 év alatt -10 kg... ezért kérdem hogy ezekkel a fehérje porokkal hamarabb fejlődök? Vagy mire jók ezek...?
2016. ápr. 19. 07:08
 3/3 anonim válasza:

Akkor tisztazzuk hogy fogyni akarsz vagy izmosodni ? Mert a feherjetol nem fogsz fogyni sot megjobban puffaszt ... Elozo valaszolo nagyon ertelmes valaszt adott ... Ezeket a szereket csak a penzes gyorsan izmosodni akaro emberek szedik !

Szerintem egyszeruen jarj le szaladni ! (Ha fogyni akarsz ) bar a korodhoz kepes le kellene adnod par kilot ! mondjuk olyan 70-ig kb .. Utanna johet a szalkasitas , gyuras . Az is naturalis legyen.. Vagy elmesz mamadekhoz kapalni es asni .. vagy barmilyen fizikai munkat csinalsz ami persze erolteto.. mert az is fizikai munka hogy port torolsz de attol meg nem leszel izmosabb... en azt mondom a proteineket es lifisz-lofaszsagokat hagyd a francba ! porok ... vegyszerek... kemia... gyogyszerek.. penz... divat !!! nem ez a naturalis vilag ! Lemerem fogadni a faterod nem tolta a porokat meg is van ereje is jol nezhet ki ! NATURALISAN FEJLODJ !!!

2016. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!