Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Őszintén ez a láb egészségesne...

Őszintén ez a láb egészségesnek tűnik? (kép)

Figyelt kérdés

20L ,174cm/65kg

Ha nem akkor mi lehet a betegségem?


[link]


2016. ápr. 28. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én alacsonyabb vagyok, 20 kilóval több mint te, és nekem nincs ilyen bedagadt, boka süllyedt lábam. Nem árt elmenni vele az orvoshoz mert ez nem egészséges. Olyan mintha vizes lenne.
2016. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy bevizesedett a lábad..
2016. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A lényeg,hogy két napja ez a lábam úgy fáj,ha járok ,hogy valami hihetetlen. Pedig nem csináltam vele semmit.

Ortopéd orvoshoz kell menni? Vagy merre indulhatnék el?

2016. ápr. 28. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Először menj a körzeti orvosodhoz, ő majd ad beutalót.
2016. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp és mielőbb menj el orvoshoz, 20 évesen ez nem normális láb.Lehet, hogy valami pajzsmirigy problémád van, esetleg valami visszér, esetleg szív eredetű, bár fiatal életkorod miatt az utóbbinak csekély a valószínűsége.Lehet hogy lúdtalp miatt alakul ki. Az erek megvizsgálásával szokták kezdeni, aztán ha ott minden rendben van, akkor ortopéd orvoshoz küldenek. Az érprobléma tablettával vagy krémmel kenegetve kezelhető, lehet hogy rövid úton megszünteti a problémádat. Nem irtad, hogy volt-e korábban gond a lábadddal, volt-e eltörve például, hogyha igen, akkor ott kellene kezdeni a kivizsgálást. Azt se irtad, hogy sokat kell-e állnod napközben, vagy valami más megerőltetés éri-e a lábadat.
2016. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most olvasom, hogy hirtelen alakult ki és két napja fáj. Holnap reggel a háziorvosnál kezdjél vagy a sürgősségin, lehet, hogy valami bokaprobléma, vagy érprobléma lesz, ez sürgősen orvosolandó!!
2016. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Budapesten tanulok ,van ideiglenes lakcímkártyám viszont a háziorvosom a lakóhelyemen van,ami 3-4 óra út.Ezért nem hiszem,hogy random fogadna itt egy házi doki ,vagy írna beutalót. Sürgősségi alatt melyik osztályt érted? 7.kerületi lakos vagyok,esetleg tudnál nekem segíteni,ha megkérlek?

Egyébként nem kell sokat állnom,tanuló vagyok és többnyire ülök. Heti 2X mozgok,de az sem több alkalmanként 1 óránál.

2016. ápr. 28. 21:24
 8/15 A kérdező kommentje:
Még soha nem volt eltörve a lábam,egyszer volt egy szalag szakadásom legalábbis feltételezték ,mert jobban nem vizsgálták ki,de az a másik lábamon ,szóval ezt a balt nem érinti.
2016. ápr. 28. 21:25
 9/15 anonim ***** válasza:

A netről ez kereshető ki a sürgősségi ügyeletről:


[link]


A sürgősségin akkor is fogadnak, ha nem helyi lakos vagy.


Nekem vidéken tört el a csuklóm, meg is operálták a vidéki kórházban. (Kiválóan, és irtó rendesek voltak velem!)

2016. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Akkor ide mehetnék ilyen "aprósággal " is?

Itt már jártam 2x tavaly,mert akkor folyton tüszős mandulagyulladásom volt és végül nyáron a mandulámat ki is kellett operálni,de emlékszem,hogy második alkaommal megszóltak,hogy ne jöjjek ide,mert csak a sürgős eseteket látják el,pedig már sírva ültem a rendelőben ,mert ugye mint akinek kést döftek a torkába úgy fájt.

2016. ápr. 28. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!