Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vitaminok + étrend kiegészítők...

Vitaminok + étrend kiegészítőkkel pótolható az evés?

Figyelt kérdés
Végülis már minden kapható tabletta formájában ami a szervezetnek kell a működéshez, nem? Akkor elég ha ezeket beszedem minden nap és nem eszek normális kaját? Persze nem azt mondom hogy örökké ezt tenném minden egyes nap, csak nagyrészt. Meg merjem próbálni? Kíváncsi vagyok működne-e. De miket is kéne szednem minden nap pontosan?
2016. ápr. 29. 03:28
 1/3 anonim ***** válasza:
azokban nincs se szénhidrát se fehérje komolyabb mennyiségben, nem véletlen azt a nevet kapta hogy táplálékkiegészítő, mivel az csak kiegészíti a táplálkozásod.
2016. ápr. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De van fehérje tartalmú tabletta is, most hogy így rágoogleztam... szóval akkor ezeket is lehet pótolni. Akkor minek enni? :)
2016. ápr. 29. 03:43
 3/3 anonim válasza:

Ha a gyomrodat akarod károsítani, csak támogatni tudom az ötletedet. Éhgyomorra valóban bölcs döntés lenne bekapkodni mindenféle mesterséges sz.rt.

Táplálék kiegészítő a neve ezeknek a készítményeknek, nem Táplálék helyettesítő.

2016. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!