Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt körömrágósok nektek...

Azistenit kérdése:

Volt körömrágósok nektek leszokás után mennyi ideő telt el míg már nem hiányzott a körömrágás?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hete leszoktam de még mindig nagyon hiányzik.
2016. máj. 4. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
kb 1 hónap
2016. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.5 év volt, mire leszoktam.

Miután kaptam egy csúnya szájfertőzést köröm rágás miatt, kicsit sem hiányzik. Ellenben nagyon jól esik az ujjbegyek masszírozása (egymáshoz dörzsölése). Ez is nyugtatóan hat azokra az idegekre, amik ott találhatóak.

2016. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem én már úgy születtem, hogy rágtam a körmömet, kellett kb. 20 év, hogy leszokjak róla . Már nem is emlékszem, nem görcsöltem, nem akartam, egyszer csak hopp abba maradt egyik napról a másikra . Nem hiányzott egyáltalán .
2016. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

25 év után, ha beszakad a körmöm, még mindig lerágom :o

tök gáz, de ez van... ilyenkor gyorsan hozzáigazítom ollóval a többi körmömet is, nehogy kísértésbe essek.

2016. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!