Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan történik az intim...

Hogyan történik az intim részek gyantázása?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, mennyire kell kitárulkozni a kozmetikusnál ha intim területet gyantáz: marad-e a bugyi és csak kicsit félrehúzod, vagy le kell venni? Mindenhol olvasom, milyen sok nő gyantáztatja a nemi szervét is, és hogy mennyire elégedettek vele, stb., de én nem merem magamat rászánni, valahogy szégyellem :=).

Elmondjátok, hogy megy ez?

Köszi előre is!


2010. ápr. 8. 21:27
 1/3 anonim válasza:
Először én is féltem hogy hogy fog ez zajlani én se szeretem magam idegenek előtt mutogatni:D de egybéként nem gáz...a bugyi rajtad marad felfekszel, félrehúzza és csinálja... max fél óráig tart, de ha jó kozmetikust találsz sokkal hamarabb kész van és nem is fáj annyira.
2010. ápr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Pont a napokban volt valamelyik csatornán egy kisfilm a szőrtelenítési divatokról és ott bizony derékon alul teljesen kitárulkoztak a nők (persze semmi obszcén kép :) ).

Magamnak mindig borotváltam vagy intim részekre való szőrtelenítővel szedtem le, de most erősen gondolkozom rajta, hogy kipróbálom a gyantázást. Csak ne lennék ilyen szégyellős! :S

2010. ápr. 11. 07:43
 3/3 anonim válasza:
nyugi tényleg nem leszel zavarban csak maximum először...:) keress egy fiatal kedves nőt, és nem lesz baj:) nekem sose kellett levenniem a bugyimat...XD
2010. ápr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!