Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fitotree tapasztalatok?

Fitotree tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 12:39
 1/7 anonim válasza:
Szia!Végül kipróbáltad a kapszulát? Én próbálkoztam vele,csak pár napig szedtem mert az egész nyelőcsövemet égette,zsibbasztotta.Páromat megkértem próbálja ki , de ő semmi ilyesmit nem érzett így abba hagytam mert gondolom allegia.. Három nap elteltével is érzem ezt a csípő ,bizsergető érzést a torkomban. Elmentem a háziorvoshoz elmondtam neki ugyanezeket meg,hogy rossz szájízem van napok óta,hányingerem van és gombóc érzés is van a torkomban bár azt hittem,hogy pszichésen de látott vmi kitüremkedést bal oldalt így mehetek a fül orr gégészetre.És nekem nagyon gyanús hogy csak olyanokat olvasok mindenhol ,hogy belsőleg a teafa olaj mérgező hatású...és sehol nem találok véleményt a termékről..
2017. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
VÉGÜL NEM. SAJNÁLOM, AMI VELED TÖRTÉNT.
2017. máj. 17. 20:36
 3/7 anonim válasza:
100%
Egyébként van olyan teafa olaj ami belsőleg is fogyasztható. Nálunk ez a fitotree meg külsőleg pluszban még teafa számolt le a gombával. Azóta is szedjük és (4éve) kúrákat csinálunk belőle és csak futó nátha kapott el azóta.
2017. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 soma9111 ***** válasza:
A fitotreetől gyógyultál meg? 😮
2021. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bringásjoci válasza:
Szerintem belsóleg nem használható mérgező
2021. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 soma9111 ***** válasza:
Akkor, hogy árukhatj@k 6-8 10.ezerért? 😮
2021. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 soma9111 ***** válasza:

Én most kezdtem el szedni egy hete!

Állítólag szemölcsökre is jó...

A kérdésem az lenne, hogy a kúra ,hogy nézne ki?

Mettől meddig lehet szedni? és mennyi az ki esett pihenő idő?

2022. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!