Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a gombás fertőzés tünetei csak rajta jöttek ki?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt voltunk együtt a párommal,tegnap reggelre gombás fertőzés tünetei jöttek ki rajta,de csak rajta. Magamon semmi változást nem veszek észre. Se folyást,se fájást,se viszketést...

Hogyan lehetséges ez? Mi a teendő?


Köszönöm a válaszokat előre is!

25/N


2016. máj. 26. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár ritkább, hogy a nő tünetmentes marad, de a lehetőségek:


1. rajtad pár nappal később fog kijönni.

2. jobb az immunrendszered és megúsztad (de most egyelőre nem szexeljetek, míg ő teljesen tünetmentes nem lesz)

3. nem szextől kapta el, hanem pl. törülköző (esetleg valamilyen hajlamosító gyógyszert szedett, ehhez elég egy sima antibiotikum).

4. megcsalt


Én várnék pár napot a szexszel, mindenképpen, mert lehet rajtad is kijön csak napok kérdése, illetve neki is múljon el. Fürödjetek sós vízben (gombaölő). A pasid meg menjen el dokihoz, hogy mihamarabb kapjon krémet rá.

2016. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+ Mindkét félnek fontos használni a gombaölőt.
2016. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!


Elég érdekes ez így,hogy rajtam semmi tünet nem jött ki,remélem nem is fog már.


Gombaölő kenőcs van otthon,de majd felhívom a nőgyógyászt is,és megnézetem magam. Sajnos csak jövőhéten tudok menni leghamarabb,gondoltam addig tájékozódom egy kicsit.



Folyamatosan szedek vitaminokat,grapefruit cseppet,és zöld teát iszom....

2016. máj. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!