Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MR vizsgálatra (gerinc)...

MR vizsgálatra (gerinc) novemberre kaptam időpontot. Tud esetleg valaki olyan egészségügyi intézményt, ahol beutalóval lehet vizsgálatra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Neten eddig sajnos csak önköltséges MR vizsgálatot végzőket találtam. (Komárom-Esztergom megyei vagyok...)
2016. máj. 31. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A beutalót általában úgy adja ki a kezelőorvos, hogy egy adott intézménybe szól. Nem a nagyvilágban van lebeszélve időpont a vizsgálatra, hanem egy bizonyos helyen.
2016. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy előbb mennél, de máshová is akár, akkor el kell keserítselek. Csak fizetősen tudsz előbb sorrakerülni.
2016. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beutalóval csak oda ahová az szól. Ha szerzel másik kórházat ahol fogadnak előbb és ez fix (szinte kizárt... max egy hónappal ha korábban, endokrinológiára én egy évet kellett volna hogy várjak...) akkor annak kell a száma neve címe stb és ha rendes a doki, ír oda beutalót, de ez dokifüggő. Marad a fizetős hogy kb 1 hónapon belül fogadjanak.
2016. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!