Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet kemény gombóc az...

Mi lehet kemény gombóc az állcsontomon belül?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, megröntgenezte, nem látott semmit. Rá fogták hogy nyirok csomó, adtak rá antibiotikumot, azt mondták kérdés nélkül leviszi. Voltam megint orvosnál mert nagyobb és jobban fáj, de szerinte csak nátha miatti nyirokcsomó....mit csináljak ha nagyon fáj és idegesít? (Szerintem nem nyirokcsomó mert ez a csonton van és nagyon kemény)
2016. jún. 1. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ádámdzsutka
2016. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig lehet nyirokcsomó, az fertőzés esetén tud akár csontkeménységűre is dagadni. Jó hír benne az, hogy működik az immunrendszered.
2016. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha meghűléses betegséged van, akkor lehet attól, miután elmúlik a betegséged, majd szép lassan visszahúzódik a nyirokcsomó is, de lehet rossz fogtól is.
2016. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ez fél éve tart. Nem vagyok náthás, fogorvosnál is voltam, nincs rossz fogam. A háziorvosom most nőgyógyászhoz akar küldeni. Kérdeztem hogy ultrahagozni nem lehet e, de azt mondták hogy nincs ilyen...
2016. jún. 2. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!