Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kombinált teszt eredménye:...

Kombinált teszt eredménye: magas kockázat (1:190), ultrahang tökéletes, tarkóredő 1, 08, orrcsont látszik.30 éves vagyok. Megcsináltassam a méhlepény/magzatvíz mintavételt?

Figyelt kérdés
Ma értesítettek a vérvétel eredményéről, végigbőgtem a délutánt. Az orvosom javasolja a további vizsgálatokat, genetikai tanácsadásra holnap megyünk. Nagyon aggódom!

2016. jún. 6. 18:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az orvos egyébként azt mondta, hogy túl magas a vérben a szabad hcg szint és ez rontotta le ennyire az eredményt, mert a többi érték normális.
2016. jún. 8. 14:58
 12/13 anonim ***** válasza:

"Régen nem voltak ilyen tesztek és több fogyatékos gyerek született." - viccelsz? Ma hemzsegnek az utcán (ma is láttam vagy 4-5-öt, talán downosokat), régen ehhez képest alig voltak, kéthavonta, ha láttam egyet.


"Meg lehet pszichikailag nyomni a másikat. Sajnos Te ez utóbbit tetted a jajj mit foglalkozol vele annyit stílusoddal." - pedig nekem nem ez volt a szándékom. Pont a pszichikai nyomás alól próbáltam felszabadítani a kérdezőt a "bagatellizálással".

2016. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tegnap hívtak, hogy negatív lett a Prena, a baba egészséges! Most nagyon boldogok vagyunk! :D Tudom hogy nem volt olcsó, de nekünk ennyit megért, hogy nem kell emiatt a terhesség végéig aggódnunk! Még egyszer köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek!
2016. jún. 24. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!