Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » KLION 250 mg van értelme...

KLION 250 mg van értelme beszedni problémás bör esetén?

Figyelt kérdés
csak mert ezt írta fel a börgyógyász,3hétig kellene szedni, én nem igazán szeretném :/
2016. jún. 7. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon durva gyógyszer, én sem szedném.

Mondjuk én végigcsináltam pár antibiotikumos kúrát még fiatal koromban a bőröm miatt. Ahogy abbahagytam, mindig visszajöttek.

Ha tini vagy, akkor elmúlik.

Ha nő vagy, akkor nőgyógyászhoz menj.

Nekem az derült ki, hogy nőgyógyászati problémáim vannak, hormonokkal is volt gond. Hormontartalmú gyógyszert kaptam, akkor tűntek el a pattanások.

2016. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
férfi vagyok, igazából szerintem az okát kellene megtalálni,mert ez csak tüneti kezelés lenne ahogy abba hagyom gondolom újra visszatérne
2016. jún. 7. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, utána sajnos visszajön.

Ha nem tini vagy. Vagy nem húszon pár éves. Mert valakinek ugye 20 évesen kezdődik a pattanásos időszak.

Szóval ha már felnőtt vagy, akkor érdemes utánajárni, hogy mitől lehet.

2016. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem rosaceás volt a bőröm, arra írták fel antibiotikummal együtt vagy 10 éve, és azóta nem jött elő, pedig előtte rendszeresen előjött, ronda volt ás fájdalmas, a kencék nem segítettek, ha neked is az van, akkor szedd be.
2016. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pattanásos a bőröd és hormonokat már kizárták akkor jöhet ez mert valószínű valamilyen fertőzésed van a bőrödön/ben. Nekem is volt, elég volt a Dalacin oldatot használnom.
2016. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!