Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22 évesen anya nem ad oda egy...

22 évesen anya nem ad oda egy leletemet sem!?

Figyelt kérdés
Kértem tőle, de azt mondja nem tudja, hol vannak (az övéivel tárolja, biztos tudja). Egy papírom sincs róla, hogy mi volt velem, amíg náluk laktam. Úgy alakult, hogy el kellene mennem vissza orvoshoz, de nem tudom vinni/elolvasni a korábbi papírokat, csak kb. azt tudom melyik orvosnál voltam, de a neve se megy. Mit akar titkolni előlem?
2016. jún. 8. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Elbattyogsz a kórházba, és az iratkezelőben megkérdezed, mi módon juthatsz hozzá a papírjaidhoz. Elég-e szóban kérni, vagy írásban... esetleg az orvos kikérheti hivatalosan, akkor fizetni sem kell érte...
2016. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leleteidet számítógépen tárolják, bármikor kinyomtatják, ha kéred. Természetesen ott, ahol vizsgáltak, pl. ha voltál ultrahangon, akkor ugyanoda menj vissz, ott kérd, stb.
2016. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!