Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vethetnék véget a...

Hogyan vethetnék véget a rémálmaimnak?

Figyelt kérdés
Már hetek óta majdnem minden éjjel rémálmaim vannak. Némelyik teljesen érthetetlen, és nem tudom mi váltja ki belőlem a félelmet. Ahogy megyek előre az időben egyre durvábbak az álmaim, az elmúlt héten álmodtam már azt hogy egy idős férfi éjjel követett, én menekültem előle, már majdnem kinyitottam a kaput de elkapott és megerőszakolt és senki sem segített rajtam. De álmodtam már azt hogy idegen férfiak vertek meg, egy elmebeteg nő üldözött engem és a barátaimat késsel, kutyák tépték szét a legjobb barátomat, az anyukám nekem támadt és közben mosolygott, a nővérem nyilvánosan szégyenített meg. Vannak démonos, szellemes álmaim is de ezeken hamarabb túlteszem magam valamiért, talán azért mert ott a halálfélelmemnél nagyobb baj nem történik, senkinek nem esik bántódása körülöttem. Egyszerűen már nem bírom. Egy-egy órákat alszok, azt is vastagon betakarózva(kánikula van de máshogy nem megy) és a falhoz bújva. Milyen tényleg hatásos és nem tipikus közhely módszerek léteznek a rossz álmok ellen?

2016. jún. 24. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt nagyon erősen gondolj valami jó dologra.Nekem segíteni szokott.Akkor jó esetben azzal fogsz álmodni mivel az agyad ,,arra koncentrál".
2016. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A valóságban is félsz olyanoktól, hogy megtámadnak az utcán? Nem lehet, hogy ezért álmodsz ilyeneket? Ne görcsölj rajta annyit, az álmok nem bánthatnak.
2016. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!