Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet köze a rémálmaimnak...

Lehet köze a rémálmaimnak ahhoz, hogy túl melegen vagyok felöltözve éjszaka és melegem van?

Figyelt kérdés

Pár hete figyeltem meg, hogy ha a pólóra ráveszem a pizsama felsőmet és úgy alszok, melegem van akkor kisebb rémálmaim vannak, idiótaságokat álmodok. Ha csak a póló van rajtam meg a nadrág akkor jól alszok.


Az elmúlt napokban direkt kényelmesen, nem túl melegen öltöztem fel éjszakára (igazából nincs is hideg a házban csak szokásom indokolatlanul beöltözni. Tudom hülyeség,igyekszem leszokni róla) és nagyon jókat aludtam. Tegnap este viszont elfelejtettem levenni a pizsifelsőmet és álmodtam is nagy baromságokat..


Lehet összefüggés a rémálmok és aközött, hogy melegem van?


23N


2014. jan. 27. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden, amitől kényelmetlenül érzed magad alvás közben, az rémálmot okoz.
2014. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használt volt a ruha mikor hozzád került? vagy vadonat új?
2014. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszán annyit javítanék, hogy okoz helyett okozhat.

Ha nem megfelelő körülmények közt alszol az nem éppen pihentető alváshoz vezet.

Én sem tudok melegben aludni, olyankor gyakran felkelek és nem emlékszem az álmaimra. Pedig ideális körülmények közt pont ezeknek az ellentéte a jellemző.

2014. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!