Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Görbe a hátam. Körülbelül...

Görbe a hátam. Körülbelül olyan közepes mértékben. Engem zavar, mások is látják, de szerintük annyira nem nagy a baj. Hogyan tudnám rendbehozni?

Figyelt kérdés
Sok tanulás és számítógépezés miatt meggörbült a hátam, ha kihúzom magam sem teljesen egyenes a hátam (mármint annyira amennyire egy ilyen szempontból egészséges ember háta egyenes lehet). Hogyan tudnám helyrehozni? Menjek minél hamarabb ortopédiára? Eddig nem nagyon foglalkoztam vele mert nem érdekelt, de most márt kezd idegesítő lenni. :D

2016. jún. 30. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keresd fel a szakrendelőt. Gyógytorna és az úszás is sokat jelenthet. Ha az orvos fűző használatát javasolja akkor használd. Saját tapasztalatból mondhatom, ha nincs időben kezelve ez évek múlásával csak rosszabb lesz.
2016. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ortopédián is le...rnak, mert csak te érheted el, hogy meggyógyulj

Edzél

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7814765-..

2016. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!