Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a csuklómmal? (többi...

Mi lehet a csuklómmal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap estem egyet a lóról,ugy hogy a bal csuklóm a mellkasom alá került.a nagy ütéstől pár másodpercre nehezen kaptam levegőt.a csuktom nagyon fáj,főleg ott a kézfej végződésénél a 2 ,,kiälló"csont között...Mit tegyek?

2016. júl. 12. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, majd o megmondja a tutit.
2016. júl. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj sebészetre, meg kell röntgenezni, lehet csont és izom sérülése is.
2016. júl. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,csak a szuleim igy is felnek a lovaglastol,ha valamit kimutatna a rontgen biztosan nem engednenek tobbet lora. :(
2016. júl. 12. 07:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Maradandó és egyre súlyosbodó sérülésed is lehet.

Ha nem mész el a sebészetre, akkor lehet, soha többet nem fogsz tudni sem lovagolni, sem normálisan használni a kezed, mert nem kezeltetted magad időben.

Most egyáltalán nem az a kérdés, a szüleid mit szólnak hozzá, hanem az, hogyan kell azonnal beavatkozni a csuklód miatt, hogy ne legyen maradandó károsodásod sem.

Aztán a gyógyulás után majd megbeszéled a szüleiddel, mi legyen a továbbiakban a lovaglással.

De most SOS irány a sebészet.

2016. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már el voltam a családorvoshoz ő megvizsgálta és azt mondta hogy ha csak repedés is lenne akkor is sokkal jobban fájna :) kaptam csuklóvédőt és kenőcsöt...5nap pihentetés és lovagolhatok :D
2016. júl. 12. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:

A háziorvosodnak kötelessége lett volna a sebészetre küldenie, ahol rtg-t készíttetnek.

Nekem eltört anno a csuklóm, mégsem fájt annyira, ill. a bokámnál is volt repedés, de az sem fájt annyira.

A háziorvos nem sebész, nincsenek rtg-szemei.

A helyedben mindenképpen megmutatnám sebésznek, aki szakszerűen ellát és szakszerű tanácsokat ad a gyors gyógyulás és a maradandó károsodás elkerülése érdekében.

2016. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!