Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a csuklómmal? Mitől...

Mi lehet a csuklómmal? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Ha felfele hajlítom akkor ropog és középen fáj is, de ha lefele akkor meg semmi, ha végzek vele valami olyan mozgást akkor is nagyon fáj..

Már korábban is volt ilyen problémám csak az elmúlt, hónapok után most viszont újra elő jött és rosszabb lett.

Régebben elmentem a háziorvoshoz, mondtam neki, hogy ha erőltetem vagy bármit csinálok vele akkor fáj és erre az volt nevetve a válasz, hogy ne erőltessem..

Bármivel kenem nem jó rá, és hiába pihentetem az se jó mert akkor előbb utóbb roppan egy nagyon miután használom és ugyan az marad..


2016. júl. 14. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg nem erőltetted meg valamikor és azóta ez visszatérő probléma?

Fekete nadálytő kenőccsel próbáltad kenni, nekem csak az használt, de hosszan kellett használnom.

Ha nem fog javulni azért érdemes lenne egy szakorvost is felkeresni és megröntgeneztetni, akármit is mond a háziorvos, őt nem zavarja, mert nem neki ropog és fáj.

2016. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is fáj mind2 csuklóm meg bokám is. Az izületeid fájhatnak, ahogy nekem. Nekem gócos a mandulám és ki fogják venni. Azt mondják a dokik, hogy attól fáj. Fáj az állkapocsizületem is, de az a rossul álló bölcsességfogamtól fájt (mert nem állt, hanem feküdt az ínyemben de azt már kiműtötték).
2016. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kederind válasza:

Szia! Nos nekem is ugyan ez a problémám jelenleg.

A neten többhelyen azt olvastam, hogy inhüvely gyulladás.

Én jelenleg Flector kenőcscsel kenem, még nem javult, de a fájdalomcsillapító hatása miatt enyhíti a fájdalmat.

Nos, csak ennyit tudtam segíteni, jobbulást!

2017. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!