Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kapuzárási pánik?

Kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az van hogy 2 héttel ezelőtt egy szerdai napon sírtam (fiú hiány miatt). És azon a héten vasarnap semmit nem tudtam aludni csak másnap hétfő reggel 7kor aludtam el. Ez így ment multheten hogy bestresszeltem attol hogy nem tudok aludni . Hétvégére rájött egy gyomorrontás (ami lehet a stressz miatt is alakulhatott ki). És azóta nagyon rossz gondolataim vannak az elmúlásról. A barátok/család elvesztése. Ezelőtt semmi ilyen bajom nem volt. Lehet a betegségből kifolyólag? Pajzsmirigy alulmukodesem van es mellekvese faradtsagom. Köszönöm 20/L

2016. jún. 17. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A kaput 60 körül szokták bezárni :D
2016. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább kapunyitási pániknak hívják ebben a korban, mikor kezdesz felnőni és függetlenedni. Szerintem sok ember átmegy ezen, az iskola befejezése után nekem is voltak ilyen érzéseim 22/F
2016. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látom fogalom zavarod van :) A kapuzárási pánik nőknél 40 éves kortól, a férfiaknál 50 éves kortól van. Azoknál akik félnek az öregedéstől, rettegnek, hogy elveszítik fiatalos külselyüket, hogy e miatt egyedül maradnak, vagy hátrányos helyzetben és próbálnak fiatalosan viselkedni, kétségbe esetten partnert keresni, ez egy kétségbeesett állapot. Amit te leírsz az egészen más, hiányzik a pasid, elhagyott, te meg még szerete semmi köze nincs a kapuzáráshoz :) Szerelmi bánatod van, ennyi. Az okozhat mindne féle rossz testi tüneteket is én is voltam nagyon ramatyul egy szakítás után... Túl kell élni, tovább kell lépni, fiatal vagy, ne viccelj!
2016. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40+ van kapuzárási pánik.
2016. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!