Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van mindig rossz kedvem...

Miert van mindig rossz kedvem ok nelkul is? Miert csak a negativ dolgokra tudok gondolni? Hogyan valtoztassak ezen?

Figyelt kérdés

Elegem van mar abbol,hogy allandoan rossz a kedvem,lehangolt vagyok,feszult es depresszios.Szorongok es felek vmitol, de neha nem tudom,hogy mitol. Neha egyik percrol a masikra ram tor a rossz kedv,depresszios hangulat, es olyan szinten feltudom magam idegesiteni,hogy idegosszeroppanasokat kapok. Amikor ideges vagyok, ok nelkul elkezdek sirni es nem tudom abba hagyni, nem tudom kontrolalni, egyszeruen a sok elfolytott stressztol stb elojon es kell 1 ora legalabb h megnyugodjak..

Vannak olyan helyzetek,amikor tudom h miert van rossz kedvem stb, de vmikor csak ugy ram tor es nem tudom kezelni, olyankor meg mindenkivel kiabalok, borzalmasan viselkedek, es erre megnyugtatas helyet inkabb felidegesitenek meg jobban, es ekkor jon az h tenyleg nincs ertelme annak h jo kedvem legyen, inkabb hagyom h depresszios legyek.


Tudom,sokan mondjak h ez a ''Kamasz kor'' de nem, engem ez egyaltalan em nyugtat meg.Ez egy hulyesseg h ez a kamasz kor miatt van.Vannak olyan emberek akik mar nem a kamasz korjukban vannak es ugyan ilyen helyzetben vannak. Azon is elgondolkodtam mar,hogy a HAARP miatt lehet, mert az elmet is befolyasolja, es oszinten szolva, ennek jobban hiszek mint a ''kamasz kor''-os dumanak.

Aki hasonlo helyzetben van mint en (vagy volt), az irjon, hogy hogy oldotta meg, kezelte az ilyen helyzeteket, szuksegem lenne par tanacsra. Koszonom elore is.



2014. máj. 24. 11:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, es igen a negativ dolgok....Azok mar csak ugy szimplan jonnek, reflex szeruen, nehez kizarni azokat a gondolatokat ugyhogy kozbe semmi,senki nem add remenyt ahhoz,hogy jobb lesz egyszer minden es nincs okom aggodni.
2014. máj. 24. 11:27
 2/11 anonim ***** válasza:
Szedj B vitamin komplexumot, magnéziumot és mozogj rendszeresen. Szerintem az ételekben kevés van a B vitaminból, ezért ilyen idegesek a mai fiatalok.
2014. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezeknek a magne b6 gyogyszereknek nincs vmi mellekhatasuk? Ugy tudom attol lehet hizni nem?
2014. máj. 24. 12:34
 4/11 anonim ***** válasza:

az oknélkülinek látszó tünet endokrin jelleget is takarhat, ezt ki kéne vizsgálni


ha lány vagy, a pmsnek is vannak ilyesmi tünetei akár

2014. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lany vagyok, mi az a pms ?
2014. máj. 24. 14:47
 6/11 A kérdező kommentje:

Jaah, premenstrualis jelent.

Erre en is gondoltam mar,hogy ettol lehe. De altalaba nem csak a menzesz elott jonnek ezek elo..

2014. máj. 24. 14:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Szeress...Mindent elsöpör mármint a rossz dolgokat persze fontos hogy ne foglalkozz a múlttal,hanem tanulj belőle és élj a jövőnek! :) Szeresd az egész világot! :)
2014. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És fontos hogy ne mástól függjön a boldogságod hanem saját magadból meríts... szép napot! :)
2014. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy szem vitamintól biztosan nem lehet hízni, hízni akkor lehet, ha sokat eszel.
2014. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj a napfényre. A tobozmirigy, ha nem kap elég fényt, melatonint termel, ami a depi előszobája. Emellett válogasd meg, hogy miket eszel. A mai tápláléknak nevezett mű szarokkal folymatosan mérgezzük magunkat, ez is jelentős hangulatrontó folyamat. Sportolj. A testünk mozgásra, erőltetésre lett tervezve, ha nem kapja meg, az is megbosszulja magát. Ne vedd magad túl komolyan, hidd el, más se teszi. És még sorolhatnám napestig az okokat, amiket a mai ember már rég elfelejtett.
2014. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!