Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel kezdeni?...

Mit lehet ezzel kezdeni? Olyan szégyenérzetem van emiatt.

Figyelt kérdés
Pattanásos a hátam, és annyira csúnya, hogy leírni is szégyenlem.. használok rá kénes szappant minden fürdéskor, de nem segít. Lassan itt a bikiniszezon, és látom előre h kisebbségi komplexus lesz a strandon. Ráadásul vannak hegek is, azok soha nem fognak eltűnni?:(
2010. ápr. 15. 20:45
 1/7 anonim válasza:

Szia, nem próbáltál még szakemberhez (bőrgyógyász, esetleg kozmetikus) fordulni? Egy barátnőmnek a bőrgyógyász fantasztikusan elmulasztotta a pattanásait. A hegek biztos fognak még halványodni.

Addig is, a hajaddal nem tudod eltakarni, vagy egy strandkendővel?

2010. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ja azt elfelejtettem írni, hogy emiatt ne szégyelld magad, mer sajna tök normális dolog. És kitartás, mert idővel el fog múlni.
2010. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Voltam bőrgyógyásznál, ő ajánlotta a szappant, és mondta h ne aggódjak, el fog múlni.. :(

Köszönöm hogy írtál:)

2010. ápr. 15. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem, amikor ilyen volt a hátam, akkor szoliztam heti 1-2X 10', és szépen leszárítja és eltünteti a patikat!

2010. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Először is fontos a tisztítás, menj el egy kozmetikushoz, aztán utána használj valami hámosító kenőcsöt, és radírozd le minden fürdésnél, és ha napozol használj mindenképpen fényvédőt, mert csak jobban előjönnek a régi hegek!

2010. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöööm:) A szolit kipróbálom majd:D
2010. ápr. 16. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:

NE menj el kozmetikushoz! NE!


Nekem is iszonyat ronda volt a hátam. Szenvedtem vele nagyon sokat.


Kozmetikushoz jártam aki kinyomkodta egyenként. Sírtam minden egyes alkalommal a fájdalomtól. Nagyod drága volt, és a végén kiderült, hogy csak rosszabbat tett vele, mivel ha ennyit nyomkodnak, akkor inger keletkezik, hogy több képződjön. (Bőrgyógyász mondta)


Én egy Roacutan nevű gyógyszert szedtem egy évig, és szépen elmúltak.

Ugyan hegek maradtak, de azzal már mehettem kozmetikushoz, aki szépen le savazta.


Ne nyomkodd, ne egyél nagyon zsírosat, csinálj tisztító kúrát esetleg, és ha kicsit is megizzadsz mosd le.


Sok sikert!

2010. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!