Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? (rövid kérdés)

Ez lehetséges? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés
Az, hogy van egy ember, aki megbetegszik, belázasodik, minden baja van, viszont a háziorvosát nem tudja elérni, a párja meg mondjuk egy pszichiáter, akkor ő írhat fel neki gyógyszert.
2016. júl. 21. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a párod pszichiáter, ő valószínű, tudja hogy hogy működik a rendszer :) Vannak szakorvoshoz között gyógyszerek, a többit meg családtagnak felírhatja. Ha nem vagytok férj-feleség, akkor max magának írja fel a receptet. Nálunk is így van... :)
2016. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Férj-férj felállás lenne, bejegyzett élettársi kapcsolat van. :D

Mondjuk igen, egyszerűbb lenne megkérdeznem tőle. :D

Mert én programozó vagyok, szóval nem nagyon értek hozzá. :D

2016. júl. 21. 15:24
 3/5 A kérdező kommentje:

Amúgy ez a pszichiáter-programozó páros vicces szokott lenni. XDDD

Szóval ő nem egy PC-guru, nem is ez a dolga, de mikor majd felrobban, mert "nem akar működni, uuuuuutálom", akkor vicces egy pszichiátert nyugtatgatni. :DDDDD

2016. júl. 21. 15:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy a kórházból hívott fel, mert új adminisztrációs rendszer volt, és az egész osztály azzal szenvedett, az informatikusukat meg elnyelte az éter valahol, és ő volt a pszichiátrián a nagy tanító, miután elmagyaráztam neki. :DDDD
2016. júl. 21. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
És ezt miért írod ide le?
2016. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!