Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki ha kakis lesz a fenekem?

Ciki ha kakis lesz a fenekem?

Figyelt kérdés

Ki szoktam torolni de megis kakis lesz az alsogatyam, gyakran csipni is szokott a fenekem es osszeragad rajta a szor.

Neha el is felejtek alsogatyat cserelni ha egesz nap otthon vagyok.

Mi lehet a baj?


2016. júl. 30. 01:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyebkent az alsogatya cserelesen ne sporolj. Sok mindenen lehet, de a fehernemun soha. Mondjuk en nem is ertem, hogyan lehet ezt egy nap is elfelejteni, plane ha benne van nemi kula is. Igy fertozest is okozhatsz magadnak, szoval mindenkepp figyelj oda es ha teheted, mosakodj is meg szekeles utan (vagy ahogy irtak, hasznalj popsitorlot)
2016. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10 Ha a címből is látod, hogy miről szól a kérdés akkor mégis mi a bánatnak nyitod meg evés közben? :DDDDD
2016. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja amugy elofordul hogy 2 napig ugyanaz az alsogatya van rajtam, minrk cseréljsm le ha egész nap otthon doglok a gep elott.
2016. júl. 30. 16:27
 14/16 anonim ***** válasza:
gondolom semmi gyümölcsöt vagy zöldséget nem eszel. Pedig a rendes széklethez kellenek a növényi rostok, ezeket pedig nem a fagyasztott pizzából fogod kinyerni.
2016. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy a gép előtt döglesz, mennyiben befolyásolja azt, hogy nem veszed észre, hogy barna lett a gatyád, nem értem.
2016. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem mondtam édes fiam ne borotváld le a szőrőd igy vagy tökéletes csak töröld már ki a segged és ne a törölközőmbe pls
2016. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!