Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki ha kakis lesz a fenekem?

Ciki ha kakis lesz a fenekem?

Figyelt kérdés

Ki szoktam torolni de megis kakis lesz az alsogatyam, gyakran csipni is szokott a fenekem es osszeragad rajta a szor.

Neha el is felejtek alsogatyat cserelni ha egesz nap otthon vagyok.

Mi lehet a baj?


2016. júl. 30. 01:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Használj nedves törlőkendőt nagy vécézés után, mert a sima papír nem mindig törli rendesen le. És kicsit húzd szét miközben törlöd, így belülről is sikerül kicsit jobban kitörölni, ami szerintem a bajt okozza.
2016. júl. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy annyira béna vagy, hogy:

-nem tudod kitörölni a segged

-nem mosakodsz rendesen/rendszeresen

-nem vagy képes minden nap új gatyát felvenni


Az lehet a baj.

2016. júl. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy csomag nedves wc-papírt, azt le is lehet húzni.

Minden nap mosakodj és cserélj alsógatyát.

2016. júl. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezt most muszaj volt? Epp enni keszultem...

Amugy igen, ciki. Ha nem torlod ki rendesen (mondjuk ez hogy fordulhat elo? Otthon nem tanitottak meg ra kiskorodban?), akkor mosd meg vagy hasznalj popsitorlot. A lenyeg, hogy nem kell atomsterilnek lennie, de konyorgom, az, hogy a s*ggszorodbe ragad, baromi gaz. Az pedig, hogy kepes vagy tobb napig hordani egy alsogatyat, szimpla igenytelensegre vall, plane ilyenkor, a juliusi kanikulaban.

2016. júl. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem jogtalanul támadjátok. Nem azt írta, hogy több napig nem cserél gatyát, hanem azt hogy nap közben nem cseréli le.

A másik meg: szerintem itt nem feltétlen azzal van baj, hogy nem jól törli ki a fenekét. Van, akinek nem olyan szilárd, kemény állagú a széklete, azután nehezebb kitörölni. Még ha ki is törli, belül a lyukon maradhat kicsi - az állaga miatt - ami nap közben bizony kiizzad. A helyzetet az ott lévő szőr bonyolítja.

2016. júl. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hat nekem nagyon sok a szor a feneklyukamban azert ragad bele a kaki.

Tobb kulapapirt elhasznalok.

Emlekszem regebben folyton vakarnom kellett a lyukamat mert viszketett es csipett.

2016. júl. 30. 14:06
 7/16 A kérdező kommentje:
Le szabad borotvalni?
2016. júl. 30. 14:06
 8/16 anonim ***** válasza:
Le szabad, de ha ennyire nagy a gond, nem lehet, hogy a zaroizmaiddal van valami? Ha nem zarnak rendesen, akkor folyamatosan szivarogni fog a cucc.
2016. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

4-es

Így jár, aki éjjel 3-kor kajál.

2016. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9, mert ha 12:00-kor latom, akkor sokkal gusztabb lesz. Nagyon unatkozol, hogy belem kell kotni? Mellesleg a kerdezo uj kommentjenek fenyeben mar irtam is neki uj valaszt.
2016. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!