Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ön értékelési problémára mi...

Ön értékelési problémára mi lehet a megoldás, arra hogy ne utáljam magam?

Figyelt kérdés
Szakemberhez nem mehetek (bonyolult hogy miért nem lehet a lényeg hogy nem).
2016. júl. 31. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem fordulhatsz pszichológus szakemberhez se a lakóhelyedhez közel, se távolabb, se tb-re, se magánban (pedig tb-re is van, ingyenesen), akkor kereshetnél valamilyen önismereti, önfejlesztő, én-erősítő, hatékony konfliktusfeldolgozó csoportot vagy ilyen témakörben vehetsz könyveket, de a netről is le tudsz tölteni rengeteget, ilyen témában.

Valamilyen közösségi sportba való bekapcsolódás is igen sokat segíthet. De a neten kereshetsz partnert sporttevékenységekhez, beszélgetésekhez, társtaláláshoz is.

2016. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Agykontroll tanfolyamot ajánlanék, sokat segít!

Ha erre nincs lehetőséged, akkor meditálj!

Balogh Béla - A tudatalatti tízparancsolata című meditációja fenn van a neten, különösebb meditációs ismeretet nem igényel, csak hallgasd meg naponta 2 -szer (reggel és este). Ha kitartóan hallgatod, 1 hónap múlva Te is csodálkozni fogsz, mennyire megváltoztatja az életed!!!

Nekem ez a kettő dolog segített (pedig előtte pszichiátereknél is jártam, antidepresszánsokkal tömtek, de csak rosszabb lett). Letettem hát a gyógyszereket és elkezdtem az agyamat úgymond programozni. Ez segített! 😊

Ja, ami még nagyon jó: Rhonda Byrne - A titok című könyvét olvasd el!!! 😉

2016. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!