Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális dolog ha szomjazok a...

Normális dolog ha szomjazok a saját véremre? Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 19:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
legszívesebben felvágnám az ereimet most, és innám
2016. aug. 8. 19:18
 2/12 Molyember ***** válasza:
51%
Túladagoltad a tinikort.
2016. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
nem igazán normális. :D túl sok Twilight? :D
2016. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem.nezek ilyen szarokat. es reg nem.vagyok mar tini.. 25 ez egy teljesen komoly kerdes
2016. aug. 8. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Nincs vashiányod?

Nekem akkor van ilyen érzésem, amikor csökken a vasraktáram szintje. Időnként abba kell hagyni a gyógyszert 1-2 hónapra. Amikor már közeleg az újrakezdés ideje (tehát a vas fogytán van a raktáraimból), jön ez az érzés. Ilyenkor azzal kelek fel, hogy vasas ízt érzek a számban és szabályosan vérízt érzek. Amikor újrakezdem a vasgyógyszert, azonnal elmúlik.

2016. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem tudom... nekem még nem volt ilyen.
2016. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit mond erre a pszichológusod?
2016. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sokan vagyunk így is. Vágd fel az ered és idd vissza, ami folyik.
2016. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sophia Ajutthaja válasza:
Valami hiány pótlása ez szerintem. Kérdés, még hogy mennyire rendszeres, alkalomszerű, időszakhoz köthető, hangulathoz köthető-e. Ártani nem ártasz vele "testi" egészségednek, inkább pszichésen kérdőjelezhető meg. Honnan jött egyáltalán ez a gondolat. Olvastam regények, ill. történelmi forrás is, hogy régen, mikor nem volt kaja, innivaló, eret vágtak, és jobb híján vérrel táplálkoztak. Vagy anya így táplálta gyermekét. De ez egy óriási kényszer volt akkor abban a "helyzetben". Persze ez csak átmeneti helyzet volt, nem tartós megoldás a problémára, inkább "tűzoltás". (...)
2016. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha vámpír vagy, akkor nem!
2016. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!