Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez "megfelelő" tetanusz oltás?

Ez "megfelelő" tetanusz oltás?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem hogy nagyon paranoiás vagyok ettől a "piros csík" dologtól. 14éves vagyok, megnéztem az oltási könyvemet abban szerepel olyan hogy DTP DTap (azthiszem ezek) ide volt írva olyan is hogy tetanusz mert valamelyikben benne van. És 6.osztályban kaptam ezeket az oltásokat.

Akkor ez megvéd vagy érdemes lenne egyet be adatni?


2016. aug. 25. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Történt valami sérülés? Ha nem, akkor miért kellene beadatni?:D

Van egy alap védettséged a korábbi oltás miatt, ha pedig olyan sérülés ér, ami esetleg tetanus fertőzéshez vezethet, akkor adnak pluszban.

2016. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi csak nagyon parázok tőle :D tuti kapnék egy szép kis pánikrohamot is az oltás mellé :D ha elvágom a kezem a késsel akk is parázok nekem mindegy milyen sérülés ér:D
2016. aug. 25. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!