Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruációs késés, mi a teendő?

Hana :) kérdése:

Menstruációs késés, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2hete voltam együtt barátommal,védekeztünk gumival,nem volt semmi baj , nem sérült a gumi, és egész végig rajta volt tehát az előváladék sem okozhatna gondot.Egyszer lejött de még időben észrevette,teljesen bennem sem volt.A lényeg annyi hogy hogy az óvszer akkor is rajta volt mikor "megszakitotta" de észrevette higy kezd lejönni . 1napja késik a menstruációm,tegnap éreztem alhasi fájdalmat de mégsem történ semmi.Ittam rozmaring teát ami vérbőségte okoz(2napig) de semmi.Lehet talán nagyon túl aggódom az egészet.Mostanában nagyon stresszelek emiatt mivel ez volt az első alkalom.Ha továbbra sem lesz semmi, 3-4 nap múlva elvégzek egy tesztet. Esetleg valami tanács vagy ilyesmi?Tényleg nagyon tartok mindentől.Néha 2-4 napot szokott késni a menstruációm.Az alkalom után éreztem 1-3 napig alhasi fájdalmat mintha megjönne.Voltam nőgyógyászati tájékoztatáson előtte tehát kérlek titeket normális válaszokat adjatok,ha gyógyszerrel is védekeztem volna nem véd csak egy hónap után az orvos szerint:) előre is köszönöm a válaszokat!megnyugodnék.

2016. szept. 1. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 1 hétig nem jön meg akkor szerintem elég tesztelned!

Nekem is volt hogy kimaradt egy menstruációm nagyon stresszes időszakomban érettségikor. Hány éves vagy, beállt már rendesen? Ha meg néhanapján késik 2-3 napot az nem probléma nem vagy gép, hogy perfektül működjön minden! :)

Nyugodj meg. Különben nekem elő szokta segíteni a menszezem ha egy kád melegvízben ülök egy jó fél órát aztán jól betakarózok.:) Próbálj meg kicsit ne stresszelni zárj ki mindent, hátha csak az a probléma.

2016. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok . Azért aggaszt ez az egész mert általában 21-23 napra szokott megjönni és utoljára július 7én volt..:) próbálok meleg fürdőzni is de csak tusolási lehetőség van tehàt nem tudok megmártózni nem szerencsémre:D köszi a válaszod!
2016. szept. 1. 17:07
 3/3 anonim válasza:
Én nem rozmaring, hanem kakukkfű teát ittam, az ìze valami pocsék volt, de segìtett.
2016. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!