Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent konkrétan a házassá...

Mit jelent konkrétan a házasság előtti orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Múltkor belenéztem egy buta mexikói szappanoperába és abban volt, de nem tudom, mit jelent. Megvizsgálják, hogy nem vérfertőző-e a viszony vagy mit takar?
2010. ápr. 21. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
megvizsgáják, hogy szűz e még a pinája.
2010. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hülye. Ez VÉRVIZSGÁLAT!
2010. ápr. 21. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

lehet hogy megvizsgálják, nem-e AIDS-es

miért te szeretnél egy beteggel szexelni???

2010. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem szeretnék HIV pozitívval szexelni, de a kérdésem nem az volt, hogy ki nem akar, hanem az, hogy mit is takar ez a vizsgálat. Kíváncsi voltam, mivel nálunk Magyarországon nincs ilyen vizsgálat. Mármint nem kötelező semmilyen házasság előtti vérvizsgálat.
2010. ápr. 22. 09:34
 5/7 anonim válasza:
52%
Házassági engedély. Amint tudod, ezt a városházán, vagy a bíróságon állítják ki, és azt igazolja, hogy a megnevezett két fél közötti házasságkötésnek hivatalos (törvényes) akadálya nincs. (Egyik sem házas, egyik sem kiskorú, egyes államokban vérvizsgálat is kell, hogy nem rokonok-e.)
2010. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval a házasságkötés előtti ORVOSI
2010. júl. 27. 16:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval a házasságkötés előtti ORVOSI vizsgálatot a városházán végzik. Azért kell a vérvétel is?! Azt hittem azt vizsgálják, hogy nem testvérek-e az illetők vagy hogy nem fertőző betegek. Na mindegy.
2010. júl. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!