Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horkol a szobatársam! Mit...

Horkol a szobatársam! Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Mentális válaszokat várok.

Harmadik éve vagyok kollégista.

Idén beraktak hozzánk egy új lányt, akitől nem vagyok képes elaludni,

mert minden este horkol!

De nem úgy, hogy x idő után abbahagyja, hanem kizárólag akkor van csendben, amikor felébred.

Tudom, bunkóság lenne a szemébe mondani, hogy kizárólag miatta vagyunk egész nap fáradtak, de azért jó lenne neki ezt jelezni valahogy és tényleg jó lenne kipihentnek lenni, hiszen az éjszaka kizárólag arra való, hogy erőt gyűjtsünk.

Mit lehet ellene tenni?



2016. szept. 5. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Csipeszt kell tenni az orrára, álltólag.
2016. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
Valahogy közöld vele a dolgot és találjon megoldást, nem lehet az ilyet tűrni.
2016. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha befogod az orrát,akkor abbahagyja.
2016. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyi Panni, nem tudunk aludni mert nagyon horkolsz, nézesd meg magad valakivel, légy szíves. Köszönjük!

Így.

2019. márc. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell neki mondani, persze finoman. Orr-fül-gégész szakorvossal kéne beszélnie, lehet, hogy orrsövény ferdülése van. Férjemet megműtötték, azóta csak akkor horkol, mikor náthás.
2021. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!