Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholista vagyok ettől?

Alkoholista vagyok ettől?

Figyelt kérdés
A férjem egyszer hozott meggyes sört (1,4% alkohol). Üdítő jellegű, illetve úgy vettem észre, hogy a malátatartalma miatt jobban is alszom. Így esténként megiszom egy dobozzal.
2016. szept. 11. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, csak befolyásolható.
2016. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy máról-holnapra ki tudod-e iktatni az életedből, ha úgy tartja kedved. Alkoholista nem attól lesz valaki, hogy sokat iszik, hanem attól, hogy nem tud róla lemondani. Nem fejben, hanem valójában. Ha befolyásolja a mindennapokat, akkor igen, az lehet, akkor is, ha 1.4%-os. Hagyd ki egy hónapig és meglátod, függő lettél-e.
2016. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem valoszinu hogy alkoholista vagy ettol, bar tulsullyos konnyen lehetsz ha minden este megiszol egy meggyes sort :)


Az alkohol felboritja az alvasi ritmust igy kesobb nagyobb problemakat okoz mint amivel indultal. Szerintem probald meg termesztes modon megoldani. Vannak peldual nyugtato hatasu teak is.

2016. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki azon agyal hogy 1 üveg 1.4% alkohol tartalmú italtól alkoholista-e azzal komoly gondok vannak.


Vagy nagyon buta, vagy valami mentális gondja lehet!

Ha ez a dolog továbbra is foglalkoztat akkor menj el egy pszihológushoz...

2016. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vilcsianyuja válasza:
Nem, alkoholista ettől még nem leszel. De a rádlerekben nem annyira a sör az egészségtelen, hanem az üdítő...
2016. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha valaki azon agyal hogy 1 üveg 1.4% alkohol tartalmú italtól alkoholista-e azzal komoly gondok vannak. "


Mondja egy alkoholista. A normalis emberekben felmerul hogy nem lesz-e gond abbol ha minden este akar minimalis mennyisegu alkoholt megiszik. Nem mindenki lepukkant alkoholsita ezt erdemes szem elott tartani. Nyilvan magyarorszagon ez gaz mert olyan szinte vannak agyilag az emberek hogy nem ertik meg mi a gond az alkoholizmussal, de legalabb terjeszteni nem kellene.

2016. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyád csuklik:)
2016. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont az előbb jártam anyám hálószobájában és pont most csuklott egyet ,pedig most járok ennél a kérdésnél először!
2016. szept. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!