Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ssociális fóbiám van? 14/L

Ssociális fóbiám van? 14/L

Figyelt kérdés

Kérem jelezzen, ha valaki itt pszichológus és megtenné, hogy meghallgat és eldönti, hogy szociális fóbiám van-e!

Köszönöm!



2016. márc. 5. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár perc és privátban jelentkeznek az önjelöltek.

Butaság itt pszichológust keresni! (...legalábbis én nem tenném)

2016. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy szocfob vagy-e, de az biztos, hogy itt pszichológust nem találsz! XD Legalábbis igazit nem.
2016. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam, hogy érdemes lenne-e ezt a kérdést kiírni, de mivel több kérdésre is láttam olyan válaszokat, hogy egy "névtelen pszichológos" írta és a válasz szerintem hasznos volt és eléggé olyan érzésem volt velekapcsolatban, hogy tényleg egy pszichológus írta, így talán ezt a kérdést is megtalálja egy valódi pszichológus.
2016. márc. 5. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azt gondolom, hogy ha e kérdésben szeretnél valaszt kapni, TALÁN nem is elég feltétlen egy, hanem sokkal inkább több forrásra kéne hagyatkoznod.

Mik azok, amik alapján te azt érzed, hogy szociális fóbiával küzdesz? Mióta tart ez az állapot?

Nyilván a kérdésedből semmilyen információ nem szűrődik le, következésképpen választ se fogsz kaphatsz kommentben.

Szerintem írd le a tüneteid egy részét, vagy kutass rá a kifejezésre a google-n keresztül, vagy közvetlen kérdezz meg valakit, akiről úgy gondolod, meg tudja állapítani jó eséllyel...

2016. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem írsz le semmit, semmilyen tünetet. Akkor mégis mit vársz, hogy megmondják, hogy mi bajod van?
2016. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te nem szocfób, hanem hülye vagy. Ha semmit sem írsz, mire vársz? Tapsra?
2016. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én vagyok a hülye, mikor le van normálisan írva, hogy "MEGHALLGAT és eldönti, hogy szociális fóbiám van-e".

Jó van, te is nagyon okos ember lehetsz.

És hogy miért nem írom le ide a tüneteket?

Hát, pont az ilyen hülyék miatt, mint te, kedves utolsó.

2016. márc. 5. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
XD Fáj az igazság? :DDDD
2016. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak az fáj, hogy ennyire szerencsétlen és hülyr vagy.
2016. márc. 5. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus nem fogja itt osztogatni a sokat érő válaszait. Inkább osztogatja a rózsadombi magánrendelőjében 30ezer/órárért. Menj ki ásd fel a kertet, oszt szarj le mindent.
2016. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!